Polomaska 3M Scott Profile 2

 
 
Výroba ukončena, již nedostupné
Dostupnost Nedostupné
Cena 321 Kč bez DPH
388 Kč / ks    
Kód produktu 32070
Značka 3M Scott Safety
Kategorie Polomasky
 

scott logo

 

Jednoduchá lehká polomaska pro bajonetové filtry v pevných pouzdrech.

Po převzetí firmy Scott holdingem 3M je polomaska Profile 2 v průběhu jara 2019 vyřazována ze sortimentu.

 

POLOMASKA PROFILE OCHRANA KOMBINOVANÁ S POHODLÍM


Nová polomaska Profi le představuje moderní ochrannýprostředek, nabízející uživateli kromě dokonalé ochrany a pohodlí také spolehlivost, dlouhou životnost a nízké provozní náklady. Dokonalé vyvážení polomasky, extrémně nízké dýchací odpory, příjemné posazení na obličeji a především ucelená nabídka vysoce účinných filtrů SCOTT Pro dovolují její použití při mnoha činnostech v nejrůznějších podmínkách.

SPOLEHLIVÝ PARTNER PŘI OCHRANĚ DÝCHACÍCH CEST

Výjímečně pohodlná a dokonale posazená. Lehký a neutrální (nealergický a nepáchnoucí) elastomer TPE, z něhož je polomaska zhotovena, dodává lícnici nejen pružnost a přilnavost, ale také působí velmi příjemně na kůži obličeje. Polomaska neobtěžuje ani při dlouhodobém nošení.

  • Konstrukce vdechovacích ventilů snižuje dýchací odpor na minimum a výrazně omezuje únavu uživatele,
  • použité materiály neobsahují latex ani silikon a zabraňují podráždění kůže i při dlohodobém používání,
  • upínací systém s protisměrným dotahováním perfektně udržuje polomasku na obličeji, aniž by přitom uživatel cítil nadměrný tah nebo tlak,
  • odvodňovací kanálek umístěný v podpěře brady zabraňuje zvyšování vlhkosti uvnitř lícnice při pocení.
  • Nastavitelný upínací systém usnadňuje nasazení a polohování.
  • Lícnice z jemného elastomeru zaručuje dokonalé posazení na obličeji.
  • Konstrukce vydechovacího kanálu umožňuje nezkreslenou komunikaci.
  • Filtry nezasahují do zorného pole a jejich umístění přispívá k optimálnímu rozložení hmotnosti.

profile 2Nízké provozní náklady

Používání polomasky Profile s filtry Pro je ve srovnání s ostatními dostupnými ochrannými prostředky stejné kategorie velmi ekonomicky výhodné, což dokumentují i následující informace:

Polomaska je složena z minimálního počtu dílů a potřeba náhradních dílů je díky prodloužené životnosti a použitým materiálům zanedbatelná, nabídka filtrů pro polomasku je v rámci možnosti jejího použití zcela vyčerpávající, životnost fi ltrů prodlužuje nejen nasměrování jejich vstupních otvorů dozadu, tedy dále od pracovní oblasti, ale také integrovaný kryt proti jiskrám, potřísnění a hrubým nečistotám, čištění polomasky jednoduchá kontrola, údržba a nevyžadují dodatečné výdaje, hygienické balení každé masky v kvalitním sáčku umožňuje personalizaci ochranného prostředku.

 

Používá se filtry řady PRO2, přičemž poskytuje nejjednodušší způsob ochrany ve specifikaci ABEK1-P3, protože filtr této specifikace zde není třeba skládat ze dvou filtrů-protiplynového a protičásticového. Z tohoto důvodu je často používána jako úniková polomaska v průmyslových provozech, nebo pro řidiče ADR.

filtry profile

Filtry řady Pro2 jsou dodávány v párech pro obličejové masky a polomasky s dvěma filtry značky Scott. Nabízejí široký výběr typů, který pokrývá rozsáhlou škálu nebezpečných látek. Při jejich výrobě se používají nejmodernější technologie a nejkvalitnější média. Každý filtr je vybaven unikátním krytem s mřížkou na vstupním otvoru směřujícím dozadu. Toto řešení chrání filtrační materiál před jiskrami, kontaminací chemikáliemi a potřísněním, a tím výrazně prodlužuje životnost fi ltru. Filtry proti částicím a kombinované filtry řady Pro2 nepoužívají elektrostatické metody záchytu částic, ale pouze mikrovlákna fi ltračního papíru. Filtry řady Pro2 jsou kompletně schváleny podle nejnovějších evropských norem ČSN EN 143 a ČSN EN 14387, jsou určeny pro opakované použití a nesou označení CE.

Polomasku je nutné doplnit příslušnými filtry z nabídky příslušentví. Vyobrazení s filtry je ilustrační.

Velikost Velikosti (S,M,L)
Materiál Silikon
Typ filtru Bajonet
Umístění filtru Pár filtrů po straně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: