Filtr kombinovaný 3M Scott Profile PRO2 A2-P3 (pár)

 
 
Kombinovaný filtr pro polomasky Scott Profile a masku Scott Promask Twin. Cena za pár. Má vyšší kapacitu než filtr PRO A1.
Dostupnost Nedostupné
Měrná cena 328 Kč / 1 ks
Cena 541 Kč bez DPH
655 Kč / pár    
Kód produktu 44081
Značka 3M Scott Safety
Kategorie Filtry a příslušenství k polomaskám Scott PROFILE
 

logo

Filtr kombinovaný Profile PRO A2-P3 (pár)

Popis

Filtry řady Pro2 jsou dodávány v párech pro obličejové masky a polomasky s dvěma filtry značky Scott. Nabízejí široký výběr typů, který pokrývá rozsáhlou škálu nebezpečných látek. Při jejich výrobě se používají nejmodernější technologie a nejkvalitnější média. Každý filtr je vybaven unikátním krytem s mřížkou na vstupním otvoru směřujícím dozadu.

Použití filtru A2-P3

  • P3 Částice (+ radioaktivní látky, baktérie, viry a enzymy) Označení "R" znamená, že filtry částic a filtry částic kombinovaných filtrů jsou vhodné pro opětovné použití proti aerosolům (několik pracovních směn).
  • A2 Organické plyny a výpary, např. z rozpouštědel, s bodem varu vyššim než 65 ºC

Kompatibilita

Určeno pro polomasky Scott Profile2, Scott Profile60 a masku Scott Promask Twin.

Vlastnosti

Toto řešení chrání filtrační materiál před jiskrami, kontaminací chemikáliemi a potřísněním, a tím výrazně prodlužuje životnost filtru. Filtry proti částicím a kombinované filtry řady Pro2 nepoužívají elektrostatické metody záchytu částic, ale pouze mikrovlákna filtračního papíru.

Filtry řady Pro2 jsou kompletně schváleny podle nejnovějších evropských norem, jsou určeny pro opakované použití (označení "R") a nesou označení CE. Jsou upevněny pomocí bajonetové přípojky.

Normy

Schváleno dle EN 143 a EN 14387

filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: