Polomaska 3M Scott Profile 40, závit 40x1/7

 
 
Polomaska pro filtry se závitovým připojením 40x1/7, do váhy filtru 300g
Dostupnost Nedostupné
Cena 956 Kč bez DPH
1 157 Kč / ks    
Kód produktu 32083
Značka 3M Scott Safety
Kategorie Polomasky
 

scott logo

Polomaska Scott Profile40

scott profile 40je vynikající polomaska se závitem 40x1/7, tedy na stejné kanistrové filtry jako masky celoobličejové. Byla vyvinuta s cílemzajistit uživateli nejvyšší míru pohodlí a bezpečnosti. Průhledná lícnice z měkkého silikonu je vytvarována tak, aby lehce a bez tlaku dosedla naobličej a spolehlivě udržovala tvar po celou dobu nošení. Pohyby hlavy jsou absorbovány záhyby na lícnici, které brání jejímu posunu na obličeji a průniku vzduchu těsnící linií, a také upínacím systémem udržujícím polomasku bezpečně na obličeji. Lícnice je v oblasti nosu opatřena žebrovím, které, aniž by příliš svíralo, zamezuje průniku vydechovaného vzduchu do očí. Toto řešení je zvláště výhodné při práci s ochrannými brýlemi. Polomasku Profile40 lze snadno a pohodlně používat s většinou ostatních osobních ochranných prostředků.

Špičková polomaska Profile40:

  • k dispozici ve dvou velikostech,
  • lícnice z tekutého silikonového kaučuku,
  • široká, dobře padnoucí těsnící linie,
  • upínací systém, který lze rychle nasadit,

P R O F I L E 4 0

  • Lícnice polomasky Profile40 je zhotovena z tekutého silikonového kaučuku (LSR), který kombinuje jemnost a pružnost silikonu s odolností a dlouhou životností.
  • Polomaska Profile 40 je vhodná pro použití při aplikaci barev, protože výrobní proces použitý při vstřikování LRS zabraňuje uvolňování silikonu z lícnice. Posuvný upínací systém dovoluje rychlé a snadné nasazení polomasky a umožňuje také její spuštění do pohodlé pohotovostní polohy.
  • Plochá a široká těsnící linie je podobná těm, které se používají u obličejových masek. Díky ní je dosaženo pohodlné a efektivní posazení polomasky na obličeji. Skládané záhyby lícnice v oblasti nosu a brady absorbují pohyby hlavou, a tím zajišťují těsnost během používání.

Samotné tělo polomasky bez filtru, vyobrazení s filtrem je ilustrační

Velikost Velikosti (M,L)
Materiál Silikon
Typ filtru Kanystrový RD40x1/7
Umístění filtru Filtr dopředu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: