Jednotka na tlakový vzduch CleanAir Pressure 630000

 
 
Jednotka na tlakový vzduch CleanAir Pressure - bez automatické regulace průtoku.
Dostupnost Dodání 3-5 dnů
Můžeme doručit do
25.4.2024
Běžná cena 6 522 Kč
Cena 4 582 Kč bez DPH
5 544 Kč / ks    
Kód produktu 630000
Značka CleanAIR (Malina Safety)
Kategorie Jednotky CleanAIR PRESSURE
 

logo

Jednotka CleanAIR® PRESSURE

Jednotka na tlakový vzduch CleanAir Pressure umožňuje regulovat množství vzduchu přiváděného z centrálního rozvodu stlačeného vzduchu nebo kompresoru a udržuje jej konstantní bez ohledu na změny vstupního tlaku.

Jednotka přináší koncepční řešení pro pracoviště, kde je k dispozici napojení na tlakový vzduch z rozvodu nebo kompresoru. Jejími hlavními výhodami pro uživatele jsou zanedbatelná váhová hmotnostní zátěž při nošení, doba provozu neomezená kapacitou baterie akumulátoru a díky minimálním rozměrùm je neocenitelná při práci ve stísněných prostorech. Pro úpravu kvality tlakového vzduchu lze k jednotce předřadit čisticí stanici CleanAIR Conditioner.

Základním prvkem je redukční ventil zajišťující dodávku konstantního množství vzduchu do hlavové části při vstupním tlaku 0,4 – 1,0 MPa. Jednotka je dále vybavena aretační hlavicí, jejímž pootočením může uživatel sám regulovat průtok vzduchu a vybranou pozici zafixovat.

Respirační systém CleanAIR Pressure je zvlášť vhodný pro používaní v pracovním prostředí s extrémní koncentrací škodlivin nebo kde nelze škodliviny jednoznačně detekovat.

Vřazený tlumič hluku výrazně redukuje hlučnost.

Sestava obsahuje

Jednotku, opasek a indikátor průtoku.

tab

OBJ. Č.: 630000

kompletpressure

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: