Úniková kukla Dräger Parat 4700

 
 
Chemická úniková kukla
Dostupnost Dodání 3-5 dnů
Můžeme doručit do
28.6.2024
Cena 7 724 Kč bez DPH
9 346 Kč / ks    
Kód produktu PARAT4700
Značka Dräger
Kategorie ÚNIKOVÉ (nouzové) KUKLY A MASKY
 

draeger logo

Úniková kukla Parat 4700

Varianty:

PARAT® 4700: Kombinovaný filtr ABEK P3 proti toxickým průmyslovým plynům, výparům a prachovým částicím

Únikové kukly PARAT® byly vyvinuty firmou Dräger ve spolupráci s uživateli s hlavním cílem, zajistit vždy co nejrychlejší a spolehlivý únik z nebezpečného prostředí. Optimální funkčnost a pohodlí při nasazení, robustní provedení a kvalitní filtry zaručují, že uživatel kukly Dräger PARAT® je po dobu minimálně 15 minut chráněn před průmyslovými toxickými plyny a zplodinami hoření, výpary i prachovými částicemi ve vzduchu.

Průmyslová úniková kukla s filtrem ABEK-P3 poskytující ochranu po dobu minimálně 15 minut při úniku z prostředí ohroženého běžnými průmyslovými toxickými plyny, párami a částicemi. Životnost 16 let, výměna filtru po 8-mi letech nebo po použití, bezúdržbová.

POUZE 3 KROKY PŘÍPRAVY NA ÚNIK

Pokrokový a intuitivní: Když otevřete obal, z filtru se automaticky odstraní krytky, kterými je utěsněn. Filtr se potom rozloží do provozní polohy a kuklu je možné okamžitě nasadit na hlavu. Díky tomu, že se vnitřní hlavové pásky samy nastavují, žádná další nastavení už nejsou zapotřebí. Stačí udělat následující: otevřete obal, vyjměte a nasaďte si kuklu a opusťte nebezpečný prostor.

ROBUSTNÍ A ERGONOMICKÁ

Designéři firmy Dräger vzali na vědomí, že únikové kukly a srovnatelná zařízení uživatelé obvykle nosí v zavřeném stavu a jen zřídka je otevírají – pouze v nebezpečné situaci. Z těchto dvou důvodů byl při návrhu konstrukce obalu přístrojů Dräger PARAT kladen důraz na ergonomii a komfort při nošení. Když uživatel pracuje, může mít únikovou kuklu upevněnu na opasku nebo na ramenním popruhu, na sponě na oblečení nebo na karabině na opasku. Přístroj Dräger PARAT v tvrdém obalu může být upevněn pomocí držáku také na stěně. Robustní obal kromě toho chrání.

Můžete si vybrat jeden ze dvou typů obalu: Tvrdý obal zajišťuje ochranu před stříkající vodou (IP54) – měkký obal chrání proti prachu (IP5). Oba obaly mají okénka, která umožňují zkontrolovat datum expirace a stav přístroje.

SPOLEHLIVÁ OCHRANA

Únikové kukly jsou vybaveny vysoce výkonnými filtry. Tyto filtry spolehlivě chrání před širokým spektrem toxických plynů, výparů, prachových částic a zplodin hoření. Obzvláště praktické je, že bezpečnostní plomba na obalu ukazuje, zda byla jednotka otevřena. Kromě toho je filtr hermeticky utěsněn pomocí dvojice zátek.

CELKOVÁ PROVOZNÍ ŽIVOTNOST 16 LET

Když po 8 letech vyměníte filtr, celková provozní životnost únikové kukly Dräger PARAT se prodlouží až na 16 let. Pro tento účel firma Dräger nabízí služby, v rámci kterých je filtr vyměněn, nebo odborné školení pro Vaše zaměstnance, což z dlouhodobého hlediska přináší významné úspory nákladů.

parat

parat

 

 

Balení

textilní soft-pack na opasek se zipem nebo těsné pouzdro IP54. Specifikujte prosím v poznámce objednávky.

 

Certifikáty

PARAT® 4700: podle normy DIN 58647-7 (filtr je kromě toho podroben zkouškám podle normy EN 14387:2004)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: